Výsledky výběrového řízení na obsazení prodejních míst

Vážení žadatelé,

děkujeme za Vaše přihlášky do výběrového řízení na pronájem stánků a prodejních míst na akci Advent na Zelňáku 2019.

V přehledu níže najdete jména vybraných žadatelů a jejich zařazení do příslušné kategorie.

Vybraným žadatelům bude zaslána Smlouva o zajištění prodejního místa a souvisejících služeb včetně dalších pokynů. Letos opět posíláme smlouvu s elektronickým podpisem prostřednictvím e-mailu!

Děkujeme za účast ve výběrovém řízení a přejeme hodně úspěchů.

Precimat s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 28283759
Nánai s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 50232185
CORIDA CZ, s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 27911713
Vítězslav Zoubek MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 86933396
Michal Kočař MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 75475481
Michal Kočař MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 75475481
Andrea Petroušková MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 88136990
Radmila Šebelová MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 68760299
Jitka Salingerová MALÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 76587002
VOODOO TRADE, s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 29298903
Richard Petrla MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 72378735
Ivana Urbanová MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 61429309
René Baru MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 70460744
Robert Lang MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 60525771
Ondřej Lang MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 88113124
FRESH MADE s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 07508999
Ondřej Šibřina MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 73668231
Xfactory Group s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 02193175
GREENATOR s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 08186308
Vinařství Hrozínek s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 06739245
BRB Brno spol.s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 05098394
DAFINA COMPANY s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 25527703
Ludmila Hoffmanová MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 05425654
Tomáš Petratur MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 76136949
Včelco s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 36783455
Včelco s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 36783455
Jan Radvan MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 61080454
Martina Horváthová MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 5161614
Adam Vodička MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 74108051
Joker Cider s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 03517462
Group 2M Company s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 05543029
Kamil Michna MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 70959471
Kamil Michna MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 70959471
KHTU s.r.o. MALÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 07343311
Gagos s.r.o. OBCHODNÍCI 05814707
PAJATEX, s.r.o. OBCHODNÍCI 63470268
MVDr. Pavel Vašut OBCHODNÍCI 41018770
Renata Saxová OBCHODNÍCI 60526998
Michal Vošahlík OBCHODNÍCI 61917401
Mgr. Jiří RUPPERT OBCHODNÍCI 68367597
Michal Kočař OBCHODNÍCI 75475481
MINACH s.r.o. OBCHODNÍCI 277 51 945
Kschwend s.r.o. OBCHODNÍCI 29246415
Hustopečská mandlárna s.r.o. OBCHODNÍCI 29372143
Boris Guljajev OBCHODNÍCI 75789892
Jan Radvan OBCHODNÍCI 61080454
Mgr. Pavlína Sigmundová OBCHODNÍCI 70469008
Mgr.Pavel Dvořák OBCHODNÍCI 66954070
Mgr. Antonín Mlčoch OBCHODNÍCI 76212734
Halina Steffková OBCHODNÍCI 73917419
Mgr. Markéta Rigová ŘEMESLA 44987382
Vanda Tratinová ŘEMESLA 72403161
Mystická Mydlárna s.r.o. ŘEMESLA 26834774
Mgr. Ludmila Bednářová ŘEMESLA 49480642
Marie Jurčová ŘEMESLA 71796681
Miroslava Dufková ŘEMESLA 48853089
BEAUTY s.r.o. ŘEMESLA 27700704
Ludmila Večeřová ŘEMESLA 13696866
BALINEUM, s.r.o. ŘEMESLA 6351310
Miloslava Zatloukalová ŘEMESLA 15229009
Jarmila Blahová ŘEMESLA 43446035
Břetislav Vaňkát ŘEMESLA 62200488
Noe s.r.o. ŘEMESLA 48392880
Dita Fleischlingerová ŘEMESLA 47876905
Rautis, a.s. ŘEMESLA 64052923
Judr.Vladimír Fučík ŘEMESLA 66215480
Markéta Petráčková ŘEMESLA 70135657
Ivana Sklenářová ŘEMESLA 45609501
Ing. Nepevná Vlastimila ŘEMESLA 12192520
Jitka Hrudičková ŘEMESLA 64182339
Karolína Doležalová – Umělecká výroba vitráží ŘEMESLA CZ7952090069
Monika Musilová ŘEMESLA 42693748
Karel Kňůr ŘEMESLA 45631441
Bohumila Mošťková ŘEMESLA 67592350
Danuše Horká ŘEMESLA 60529903
Ing. Štěpánka Denková ŘEMESLA 45837201
Miroslava Wágnerová ŘEMESLA 70526371
Jana Palle, s.r.o. ŘEMESLA 04673611
Monika Pejšová ŘEMESLA 75501414
Zdeněk Dvořáček ŘEMESLA 66552966
Petra Podzemská ŘEMESLA 71720812
Ladislav Oujeský ŘEMESLA 60585366
Ladislav Oujeský ŘEMESLA 60585366
Emilie Vítková ŘEMESLA 43423337
Aleš Fajfr, Dis ŘEMESLA 74926055
Ludmila Studená ŘEMESLA 45223121
Bc. Jana Skalská Obročníková ŘEMESLA 04214129
Pavel Matura ŘEMESLA 88923223
Jan Kaňovský ŘEMESLA 10577025
Dagmar Lachmanová ŘEMESLA 44190891
Jan Šeda ŘEMESLA 87332108
Eva Sedláčková ŘEMESLA 47382945
Mgr. Daniela Koplová ŘEMESLA 10077880
Jan Šeda ŘEMESLA 11073403
Barbora Šedová Bednářová ŘEMESLA 66520606
Boleslav Pospíšil ŘEMESLA 75460882
Kateřina Zlámalíková ŘEMESLA 04957709
Bc. Lenka Sedláčková ŘEMESLA 75356198
Lucky Service, s.r.o. VELKÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 24750417
Zdeňka Zemanová VELKÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 74789775
Pavel Patočka VELKÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 40734455
Anna Kostínková VELKÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 04273605
Martin Franzl VELKÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO 68114435
MU + VV gastro s.r.o. VELKÉ OBČERSTVENÍ – JÍDLO O5589274
Dita Makovská VELKÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 07237740
František Šeda VELKÉ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 16225031
Adam Klein VLASTNÍ OBČERSTVENÍ – JÍDLO NA HLAVNÍ PLOŠE 05913764
František Cigánek VLASTNÍ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 10576665
Xfactory Group s.r.o. VLASTNÍ OBČERSTVENÍ – NÁPOJE 02193175
Lenka Šimánková VLASTNÍ OBCHODNÍCI 75225727
KERAMIKA DUB s.r.o. VLASTNÍ ŘEMESLA 27832295
David Sekereš VLASTNÍ ŘEMESLA 86687361
Jan Jankaj VLASTNÍ ŘEMESLA NA HLAVNÍ PLOŠE 13536907
Světlana Hart VLASTNÍ ŘEMESLA NA HLAVNÍ PLOŠE 69630216
Petr Smolka VLASTNÍ ŘEMESLA NA HLAVNÍ PLOŠE 60008091
David Charvátek VLASTNÍ ŘEMESLA NA HLAVNÍ PLOŠE 64442977
Přijatý žadatel Kategorie IČ / RČ